Pre skvalitnenie našich služieb používame na stránkach SHEEGO cookies. Pokračovaním na tejto stránke vyjadrujete súhlas s používaním všetkých cookies.

Súhlasímx
Móda od veľkosti 40
f MENU


Zoradiť podľa

Farba Vyberte farbu
filter_active filter_active
Zrušiť
Značka Vyberte značku
»
zrušiť
Cena Vyberte cenu
- zrušiť
Veľkosť Vyberte veľkosť
40 filter_active 42 filter_active 44 filter_active 46 filter_active 48 filter_active 50 filter_active 52 filter_active
zrušiť


Pripravená na jesenné dni

Už je to raz tak, že sa u nás ročné obdobia striedajú. Či sa nám to páči alebo nie, po horúcich letných dňoch prídu tie jesenné, ktoré predznamenávajú sychravé a chladné počasie. Našťastie, móda sa vie postarať aj o to, aby sme v tomto ročnom období necítili zimu a bolo nám príjemne teplo.

S blížiacou sa jeseňou mnohé zavítame do svojho šatníka a začneme ho pripravovať na chladnejšie dni. Vieme, že čas topov, tričiek na nejakú dobu skončil a potrebujeme sa zaobaliť do viacerých teplejších vrstiev. Azda tým najdôležitejším kúskom odevu sa stane ten, ktorý bude navrchu. Vystavený očiam všetkým, a preto by sme si práve na ňom mali dať najviac záležať.

Jesenné bundy sú „in“

Fanúšičky búnd sa túto jeseň nemusia obávať. Móda je plná nápadov, ktoré z nich urobia jeden z hlavných trendov, presne tak, ako to chladné počasie žiada. Materiály, potlače alebo farby, to všetko sa postará o zaujímavé kúsky tejto jesene.

Veľký dôraz súčasná móda kladie na ženskosť v nosení búnd. Či už ide o bundu kratšiu, dlhšiu, vypasovanú alebo voľnejšiu, trendom je zdôraznenie pásu. Zaujímavý lem, stiahnutý opasok alebo prešívanie presne sadnúce na línie ženského tela, to sú dôležité detaily, ktorým treba venovať pozornosť. Svoju favoritku medzi bundami si nájde určite každá z nás.

Nechajte sa inšpirovať farbami jesene

Bezpochyby každá správna a moderná žena má svoj šatník doslova nabitý rôznym druhom oblečenia. A možno niektoré z nás, keby sme mali na to priestor, by sme si s ľahkosťou zadovážili ďalší šatník. Klasika! Typická „ženská“ sa nezaprie! Platí to aj o jesennom a zimnom oblečení, ktorého súčasťou sú bundy a kabáty. Určite sa medzi nami, ženami, nenájde taká, ktorá by nemala aspoň jednu bundu alebo kabát. Ale niekedy príde čas, keď treba šatník vynoviť či pozmeniť alebo trošku upraviť. Však my si už na to dôvod nájdeme!

Možno ste si aj Vy v tejto chvíli povedali, že nastal čas na zmenu a potrebujete vymeniť bundu- starú za novú. My Vám s tým radi pomôžeme! V našom e-shope máme pripravenú ponuku cargo búnd, ktoré sa dokonale hodia na chladnejšie jesenné rána i večery. Skvelé je na tom aj to, že v našom internetovom obchode si naozaj vyberie každá milovníčka cargo búnd. U nás nájdete cargo bundy v nadmerných veľkostiach, v ktorých sa budete cítiť pohodlne a príjemne. Elegantné a štýlové cargo bundy čakajú iba na Vás!

>
X

Ďakujeme Vám za hodnotenie!

Nasledujúci text bol zaznamenaný:Súhlasíte s tým, aby krstné meno bolo publikované pri hodnotení.


Vaše hodnotenie:


Vaše hodnotenie je prijaté v našom systéme, po spracovaní bude zverejnené na našich stránkach do 72 hodín od odoslania.

Pokračovať