Pre skvalitnenie našich služieb používame na stránkach SHEEGO cookies. Pokračovaním na tejto stránke vyjadrujete súhlas s používaním všetkých cookies.

Súhlasímx
Móda od veľkosti 40
f
1 ... |


Zoradiť podľa

Farba Vyberte farbu
filter_active filter_active filter_active filter_active
Zrušiť
Značka Vyberte značku
»
zrušiť
Cena Vyberte cenu
- zrušiť
... |


Žiadané vždy a všade

Nepochybne je veľa kúskov oblečenia, o ktorých možno povedať, že sú nesmrteľné, večne živé ako Lenin a stále v kurze. Ale, ktorá časť oblečenia nám napadne ako prvá, keď je reč o nesmrteľnosti? Jednoznačne džínsy!

Tí, skôr narodení, si určite veľmi dobre pamätajú na tie časy, keď džínsy boli pre mnohé krajiny Európy nedostatkovým tovarom a mohli sme o nich iba snívať. Samozrejme, vtedy zohrávala svoju úlohu aj politika. Je normálne, že človek najviac túži po tom, čo nemôže mať. Platí to aj o oblečení. Džínsy sú však výnimkou! V dnešnej dobe ich môže mať naozaj každý, od dieťaťa až po starca. A predsa, neprestávame po nich túžiť, vlastniť ich, obmieňať ich neustále vo svojom šatníku. Takto nás úplne pobláznili!

Zvony sa opäť vracajú

A nemáme na mysli zvony na kostolnej veži, ktoré nás svojím zvukom ráno zobúdzajú. Sú aj také zvony, ktoré síce nevydajú ani hláska, a predsa majú svoje osobité čaro.

Nie je to tak dávno, čo sme zvonové džínsy obliekali každý deň a mali sme ich plný šatník. Dobrou správou je, že sa opäť vracajú do módy v ešte lepšej kvalite, vzoroch a farbách. Avšak aj tieto džínsy majú svoje pravidlá! Dôležité je, aby nám sedeli naozaj perfektne. Inak môžu našu postavu deformovať.

Sú skvelým typom riflí, ak potrebujete zvýrazniť svoje pozadie alebo decentne zakryť širšie stehná. Zvonové džínsy z Vás vykúzlia sexy ženu, aj keď máte zopár kíl navyše. Ak si ich zvolíte v tmavšom farebnom odtieni, navyše opticky zúžia postavu. Pár centimetrov Vám uberú aj vyššie opätky a dlhšie džínsy. Aj Vy sama sa v nich budete cítiť príjemnejšie a sebavedomejšie.

Bootcut džínsy dokážu polichotiť každej dáme s plnšími krivkami. Mierne rozšírený strih totiž vytvára dojem dlhších nôh a zvýrazní ženský zadok.

Pre všetky milovníčky džínsov

Ak potrebujete zakryť chybičky krásy na Vašej, inak dokonalej postave alebo len jednoducho milujete zvonové džínsy zo svojich tínedžerských rokov, isté je, že ich nájdete v ponuke nášho internetového obchodu.

Rozhodne Vás poteší široký výber farebných prevedení, značiek i veľkostí. Lákadlom môže byť pre Vás aj rozumná a prijateľná cena džínsov. Ak si chcete doplniť svoj šatník o staronové džínsy a oživiť časy minulé, príďte si k nám po svoje „zvony“, ktoré budú už z diaľky na Vás neprehliadnuteľné!

>
X

Ďakujeme Vám za hodnotenie!

Nasledujúci text bol zaznamenaný:Súhlasíte s tým, aby krstné meno bolo publikované pri hodnotení.


Vaše hodnotenie:


Vaše hodnotenie je prijaté v našom systéme, po spracovaní bude zverejnené na našich stránkach do 72 hodín od odoslania.

Pokračovať