Pre skvalitnenie našich služieb používame na stránkach SHEEGO cookies. Pokračovaním na tejto stránke vyjadrujete súhlas s používaním všetkých cookies.

Súhlasímx
Móda od veľkosti 40
f
1 ... |


Zoradiť podľa

Farba Vyberte farbu
filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active
Zrušiť
Značka Vyberte značku
»
zrušiť
Cena Vyberte cenu
- zrušiť
... |


Dámske háremové nohavice - Nohavice, ktoré si zamilujete

Pri počutí slov háremové nohavice nám zaiste napadne hárem spojený s tureckým sultánom. Nie je to zasa až taká mýlka, keďže tieto nohavice sú viac-menej inšpirované tureckou kultúrou. Ale rozhodne to neznamená, že ich ženy majú nosiť iba do háremu. Práve naopak, stali sa natoľko populárnymi, že sú veľmi žiadané mnohými dámami a obľúbené vďaka svojmu komfortu a pohodlnému noseniu.

V porovnaní s úzkymi nohavicami, ktoré sa v teplom počasí lepia na pokožku, či krátkymi sukničkami, ktoré si dámy musia strážiť, aby neodhalili viac než treba, ide o naozaj komfortnú alternatívu. Samozrejme, treba vedieť, s čím podobný kúsok skombinovať a pre koho je a nie je určený.

Dôležitá je správna kombinácia

Pri nohaviciach, ktoré ponúkajú objem a rozmernosť, je dôležité vyvážiť ich subtílnejším a obopnutejším vrchom, v tomto prípade môžete vyskúšať úplne obyčajné biele či čierne tielko alebo topy zdobené kresbami či vybíjané plieškami. S opaskom treba byť opatrná. Väčšina modelov tureckých nohavíc má už pás zvýraznený, a preto je zbytočné dopĺňať ho opaskom.

Orientálny pôvod nohavíc môžete zvýrazniť aj remienkovými sandálikmi na plochej podrážke. Pri sandálikoch na podpätku budete zase pôsobiť sexy a trendovo. Vyhnite sa však radšej modelom topánok s masívnou podrážkou alebo hrubým podpätkom.

Ležérnosť nadovšetko

O tom, že háremové nohavice sú pohodlné a ležérne, by vedela rozprávať každá žena, ktorá ich má vo svojom šatníku. Nohavice s nízkym sedom a širokým strihom nejednu z nás chytili za srdce. Je pravdou, že najviac pristanú vysokým a štíhlym ženám, ale ani tie, ktoré sú nižšej postavy a silnejšie, nemusia hneď smútiť. Ak si vyberiete tie správne „sultánky“ a vhodne ich skombinujete s ostatným oblečením, zvýraznia Vašu ženskosť.

Ak aj Vás chytili „aladinky“ za srdiečko a chceli by ste aspoň jedny vlastniť, skúste sa pozrieť na ponuku nášho internetového obchodu a vybrať si tie, ktoré Vám najlepšie padnú. V našom e-shope Vám ponúkame rôzne modely, vzory, farby a veľkosti háremových nohavíc, u nás si vyberie naozaj každá milovníčka týchto nohavíc! Dobrou správou je, že my Vám ponúkame „háremky“ v rôznych veľkostiach, takže všetky ich fanúšičky si určite prídu na svoje!

>
X

Ďakujeme Vám za hodnotenie!

Nasledujúci text bol zaznamenaný:Súhlasíte s tým, aby krstné meno bolo publikované pri hodnotení.


Vaše hodnotenie:


Vaše hodnotenie je prijaté v našom systéme, po spracovaní bude zverejnené na našich stránkach do 72 hodín od odoslania.

Pokračovať