Pre skvalitnenie našich služieb používame na stránkach SHEEGO cookies. Pokračovaním na tejto stránke vyjadrujete súhlas s používaním všetkých cookies.

Súhlasímx
Móda od veľkosti 40
f MENU
1 ... |


Zoradiť podľa

Farba Vyberte farbu
filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active
Zrušiť
Značka Vyberte značku
»
zrušiť
Cena Vyberte cenu
- zrušiť
... |


Voľakedy boli na posmech

Dnešné moderné ženy si určite nemôžu pamätať to obdobie, keď sa v móde prvýkrát objavili dámske nohavice. Bolo to v 19.storočí, keď americká bojovníčka za práva žien, Amelia Jenks Bloomer, ako prvá upútala pozornosť širokej verejnosti na ženské nohavice.

Samozrejme, vtedajšie dámske nohavice vyzerali úplne inak, ako ich poznáme dnes. Pravdou však je, že táto pozoruhodná žena priviezla toto reformné oblečenie do Británie, kde sa jej spoločnosť vysmiala a ona sama sa stala terčom posmechu vtedajších satirikov a karikaturistov. Až na konci 19.storočia sa tieto nohavice ujali a ženy ich začali nosiť na bicykel. Možno povedať, že vďaka niektorým nebojácnym a odvážnym ženám z minulosti, my, ženy 21.storočia, si môžeme bez predsudkov, strachu či obáv obliecť na seba nohavice a nemusíme sa báť, že nás spoločnosť vysmeje.

Ideálne spoločníčky pri športe

V súčasnej modernej dobe nemusíme riešiť to či si dať alebo nedať na seba nohavice. Skôr otázka znie: ktoré nohavice si mám obliecť? Pretože nie je o ne núdza, práve naopak! Dnes sme doslova zaplavené množstvom ponúk športových nohavíc a svetoví výrobcovia sa priam pretekajú v predaji a prestíži svojej značky. Dnes je to o ženskej individualite a preferovanom štýle.

Ak milujete legíny, tak im určite ostanete verná aj počas športovej aktivity. Ak nedáte dopustiť na pohodlnosť teplákov, tak si ich oblečiete aj na behanie, cvičenie alebo do fitka. Každá z nás má svoj štýl, ktorý prejavujeme v každodennom živote. Spoločným prvkom nohavíc určených na šport je vzdušnosť, sacia schopnosť, vodovzdornosť, schopnosť udržať teplo či chlad.

Športové nohavice pre všetky postavy

Väčšina športujúcich žien sa venuje aktívnemu pohybu práve preto, aby si vylepšila svoju postavu, upravila váhu, zlepšila zdravie a spolu s tým dvihla aj svoje sebavedomie. Je istotne veľa dôvodov, ktoré nás vedú k športovaniu.

Ak sme sa rozhodli športovať pravidelne, mali by sme myslieť aj na športovú výbavu, ktorá k tomu patrí. Jej súčasťou sú aj športové nohavice.

Pre doplnenie alebo oživenie šatníka môžete navštíviť náš e-shop a pozrieť si ponuku dámskych športových nohavíc. Nájdete medzi nimi svoje obľúbené legíny, pohodlné tepláky, ale aj rôzne iné druhy športových nohavíc vo viacerých farbách a svetových značkách v rôznych cenových reláciách. Svoje obľúbené športové nohavice si vyberú u nás aj tie dámy, ktorým konfekčná veľkosť nestačí. Ponúkame Vám dámske športové nohavice na výber aj z nadmerných veľkostí. Ak ste si istá svojou veľkosťou, stačí, ak si pozriete našu ponuku a vyberiete si svoj štýlový kúsok oblečenia.

>
X

Ďakujeme Vám za hodnotenie!

Nasledujúci text bol zaznamenaný:Súhlasíte s tým, aby krstné meno bolo publikované pri hodnotení.


Vaše hodnotenie:


Vaše hodnotenie je prijaté v našom systéme, po spracovaní bude zverejnené na našich stránkach do 72 hodín od odoslania.

Pokračovať