Pre skvalitnenie našich služieb používame na stránkach SHEEGO cookies. Pokračovaním na tejto stránke vyjadrujete súhlas s používaním všetkých cookies.

Súhlasímx
Móda od veľkosti 40
f


Zoradiť podľa

Farba Vyberte farbu
filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active
Zrušiť
Značka Vyberte značku
»
zrušiť
Cena Vyberte cenu
- zrušiť
Veľkosť Vyberte veľkosť
40 filter_active 42 filter_active 44 filter_active 46 filter_active 48 filter_active 50 filter_active 52 filter_active 54 filter_active
zrušiť


Zdvihnite si sebavedomie

Niektorým starším dámam určite polichotia reči o tom, ako dobre vyzerajú na svoj vek a nikto by im veru nepovedal, že už majú sedemdesiatku. Takéto lichôtky určite potešia každú ženu. A čo takto polichotiť dámskej sukni, ktorá by už vekom tiež patrila k tej staršej generácii, a predsa je stále populárna, obľúbená, žiadaná a možno povedať i sexy.

A ktoráže to z toho množstva sukní je už sedemdesiatničkou? No predsa dámska puzdrová sukňa. Boli časy, keď táto sukňa bola výsadou len vysoko postavených žien v biznise. V súčasnosti sa stáva nesmrteľnou legendou, ktorú majú vo svojom šatníku ženy všetkých vekových kategórií, štíhle i plnoštíhle dámy.  

Puzdrové sukne pre štíhle i moletky

Nie je sukňa ako sukňa, v tomto prípade to platí dvojnásobne. Nosiť totiž puzdrovú sukňu tak, aby Vám pristala, je doslova umenie. Dobrou správou však je, že hoci je pre túto sukňu charakteristický užší strih, módni tvorcovia mysleli aj na ženy, ktoré majú nejaké to kilo navyše. Svojou veľkosťou sa totiž prispôsobili takmer akejkoľvek ženskej postave. Štíhla či moletka môže vyzerať v tej správnej puzdrovej sukni ako hotová celebrita.

Puzdrová sukňa je výrazne elegantným kúskom, takže ak si k nej vezmete slušivú košieľku s golierikom a k tomu tmavé lodičky, môžete rovno vyraziť na pracovný pohovor alebo formálnu večeru , rozhodne týmto svojím outfitom nikoho neurazíte. Ak sa chystáte na menej formálnu udalosť, príde Vám vhod puzdrová sukňa krikľavejších farieb.

Puzdrové sukne od nás

Ak ste sa rozhodli spestriť svoj šatník puzdrovou sukňou a chcete sa stať jej majiteľkou ešte dnes, v našom internetovom obchode si môžete vybrať tú pravú pre seba. A ponuka je naozaj bohatá. Mnohé farebné prevedenia a kombinácie, rôzne svetové značky a samozrejme aj veľkosti puzdrových sukní. Postačí Vám zopár klikov a suknička môže byť už Vaša! Nechajte sa zlákať úzkou, boky obopínajúcou sukňou a staňte sa v nej bohyňou v akejkoľvek spoločnosti. Nebojte sa experimentovať a zahoďte všetky predsudky. Majte rada samu seba, pretože každá z nás je krásna, príťažlivá a sexy!

>
X

Ďakujeme Vám za hodnotenie!

Nasledujúci text bol zaznamenaný:Súhlasíte s tým, aby krstné meno bolo publikované pri hodnotení.


Vaše hodnotenie:


Vaše hodnotenie je prijaté v našom systéme, po spracovaní bude zverejnené na našich stránkach do 72 hodín od odoslania.

Pokračovať