Pre skvalitnenie našich služieb používame na stránkach SHEEGO cookies. Pokračovaním na tejto stránke vyjadrujete súhlas s používaním všetkých cookies.

Súhlasímx
Móda od veľkosti 40
f
1 ... |


Zoradiť podľa

Farba Vyberte farbu
filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active
Zrušiť
Značka Vyberte značku
»
zrušiť
Cena Vyberte cenu
- zrušiť
... |


Spoľahlivý pomocník

Chystáte sa vyraziť s priateľmi do mesta či do prírody s rodinou? Alebo Vás čaká po práci tréning, cvičenie, posilňovňa? Ak áno, rozhodne by Vám spoločnosť mala robiť šikovná taška alebo ruksak či batoh.

Či už to nazveme akokoľvek, všetci vieme, o čom je reč. A nielen to! Mnohí z nás vlastníme aspoň jeden ruksak pre strýčka príhodu. Určite však nezostane doma len tak ležať nevyužitý. Batoh či ruksak už dávno nenosia iba žiaci a študenti, ale čoraz viac sa stal obľúbeným medzi dospelými ženami i mužmi.

Batoh nás sprevádza takmer každodenne a stal sa z neho štýlový a praktický doplnok pre každého z nás. Dokonca sme si ho veľmi obľúbili aj my, ženy.

Buďte štýlová

V súčasnosti módny svet ponúka toľko rôznych modelov batohov aj ruksakov od výmyslu sveta. Obchody sú priam zaplavené taškami, ruksakmi a batohmi z viacerých materiálov, vzorov, farieb a značiek. O tento čoraz viac štýlový módny doplnok nie je núdza.

Každá moderná žena – majiteľka ruksaku si ho určite nevie vynachváliť, pretože nám robí veľmi dobrú službu. Ľahko, pohodlne a prakticky si ho môžeme prehodiť cez jedno plece alebo dať aj na obe, aby nás nebola chrbtica. Môžeme si vyberať aj z rôznych veľkostí batohov, podľa toho, na aký účel ho chceme používať.

Ak si batoh pekne zladíme s oblečením, čo by pre ženu nemal byť problém, tak vytvoríme dokonalý štýlový outfit. Aspoň jeden vydarený kúsok by sme mali mať vo svojom šatníku, ale nezhrešíme, ak tých batohov budeme mať aj viac. Ruksak sa zíde vždy!

Batohy online

V dnešnej dobe nám ruksaky a batohy uľahčujú mnoho vecí a zároveň sú vynikajúcim módnym doplnkom, ktorý iní rozhodne neprehliadnu. Batohmi prakticky žijeme všetci. Veď stačí sa prejsť po nejakom meste a vidíme doslova more ruksakov a batohov. Stali sa našimi každodennými spoločníkmi a vernými pomocníkmi.

Ak si plánujete zadovážiť nový ruksak alebo vyskúšať úplne prvý, môžete navštíviť náš internetový obchod a vybrať si svoj vysnívaný batoh online. Nemusíte strácať čas chodením z obchodu do obchodu, ale jednoducho z pohodlia domova si môžete kúpiť ten, ktorý ulahodí Vášmu srdiečku.

V našom e-shope Vám ponúkame štýlové a praktické ruksaky v rôznych farebných prevedeniach, ruksaky do mesta, na voľný čas či elegantné luxusné ruksaky z pravej kože. Nechajte sa zlákať kvalitou a dobrou cenou ruksakov a tašiek od nás!

>
X

Ďakujeme Vám za hodnotenie!

Nasledujúci text bol zaznamenaný:Súhlasíte s tým, aby krstné meno bolo publikované pri hodnotení.


Vaše hodnotenie:


Vaše hodnotenie je prijaté v našom systéme, po spracovaní bude zverejnené na našich stránkach do 72 hodín od odoslania.

Pokračovať