Pre skvalitnenie našich služieb používame na stránkach SHEEGO cookies. Pokračovaním na tejto stránke vyjadrujete súhlas s používaním všetkých cookies.

Súhlasímx
Móda od veľkosti 40
f MENU
1 ... |


Zoradiť podľa

Farba Vyberte farbu
filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active
Zrušiť
Značka Vyberte značku
»
zrušiť
Cena Vyberte cenu
- zrušiť
... |


Bez kabelky už ani krok

Žena bez kabelky? Nemysliteľné! Vždy tu boli, sú a určite stále budú. Či už také alebo onaké, ale vždy nejaké. Nosili ich naše staré mamy, mamy a nosíme ich aj my ženy. Veď mnohé z nás si do kabelky či tašky zbalíme celý svoj život a vyrážame do ulíc-do práce, na nákupy, rande, výlet alebo na spoločenskú udalosť. Sú našimi vernými spoločníčkami, ktoré nás nikdy neomrzia.

Všetky kabelky majú v ženskom šatníku svoje, priam posvätné miesto a vyberáme si tú, ktorú práve potrebujeme. A vždy si vieme veľmi dobre a rafinovane obhájiť pred partnerom alebo manželom kúpu novej tašky, ktorá je hotovým rituálom.

Vedieť si vybrať tú správnu

Ženy sú od počiatku povestné tým, že milujú nakupovanie, rady chodia do obchodoch a vedia v nich stráviť aj pol dňa. O to skôr platí tento fakt v prípade, keď si žena ide vyberať a kupovať novú-ďalšiu kabelku alebo tašku. Málokto vtedy vie s kabelkovou maniačkou držať krok. A keby sme mohli, tak si ich kúpime všetky! Vieme však, že to nejde, a preto by sme si mali veľmi dôkladne premyslieť, na akú príležitosť danú tašku budeme využívať.

Väčšie tašky sú vhodné na každodenné aktivity, akými sú práca, stretnutia s priateľmi alebo nákupy, menšie sú na vychádzky, schôdzky alebo viac oficiálne príležitosti. Ak rady športujete, siahnite po väčšej taške v športovom prevedení. Na spoločenskú udalosť alebo na kultúru sa úplne hodí malá elegantná kabelka, do ktorej si dáte základné veci, ktoré potrebujete mať so sebou.

Skočte si k nám po svoju nákupnú tašku

Chodíte často na nákupy cestou z práce a zdá sa Vám nosenie nákupu v igelitke nepraktické? Tak to jednoducho vyriešte nákupom tašky shopper, ktorá je priam určená na tieto nákupné okamihy. Je síce väčšieho objemu, ale zaručí Vám voľné ruky a nemusíte sa otravovať ďalšou nákupnou taškou.

Ak Vám srdiečko piští od túžby po novej taške shopper, príďte si vybrať tú, ktorá je určená iba Vám. V našom e-shope Vám ponúkame široký výber modelov nákupných tašiek v rôznych farebných prevedeniach i svetových značkách. V našom internetovom obchode zažijete doslova raj tašiek, a to všetko online z pohodlia domova.

>
X

Ďakujeme Vám za hodnotenie!

Nasledujúci text bol zaznamenaný:Súhlasíte s tým, aby krstné meno bolo publikované pri hodnotení.


Vaše hodnotenie:


Vaše hodnotenie je prijaté v našom systéme, po spracovaní bude zverejnené na našich stránkach do 72 hodín od odoslania.

Pokračovať