Pre skvalitnenie našich služieb používame na stránkach SHEEGO cookies. Pokračovaním na tejto stránke vyjadrujete súhlas s používaním všetkých cookies.

Súhlasímx
Móda od veľkosti 40
fPopulárne Kategórie


Aj nohy potrebujú svoje pohodlie

 

Čo si budeme hovoriť, každá moderná žena veľmi dobre vie, aká dôležitá je tá správna obuv pre naše nohy. Koľké z nás vieme stráviť výberom a nakupovaním topánok niekedy aj celé dni, kým si vyberieme tie najlepšie pre nás. Ale aj pri kúpe obuvi existujú určité zásady, podľa ktorých by sme sa mali riadiť, aby sme svojim chodidlám poskytli ten najvyšší komfort. Pretože aj v tomto prípade platí, že nie vždy to, čo je krásne na pohľad a momentálne v módnom kurze, je pre nás to pravé a pohodlné.

Všetky sa chceme páčiť svojmu okoliu aj samy sebe v elegantných moderných topánkach a ukazovať v nich svoje nohy na obdiv. Túžime byť pre mužov zvodné a vzbudiť tak trošku závisť priateliek či kolegýň. Nemali by sme však zabúdať na úplne prvé základné pravidlo: poskytnúť svojim nohám v danej obuvi maximálne pohodlie!

 

Ako si vybrať správnu obuv?

 

Už sme spomenuli, že pri výbere topánok by sme mali v prvom rade myslieť na svoje nohy, aby sa cítili ako v bavlnke. Skôr než začneme topánky skúšať, mali by sme si nechať odborne zmerať dĺžku nôh. Dôležité je potom topánku vyskúšať v stoji priamo na chodidle. Topánky musia zodpovedať našim fyziologickým predpokladom. Dámske chodidlá sa vyskytujú v ďaleko viac rozličných tvaroch, preto je potrebné dať výberu viac času. Na čo si my, ženy, určite nebudeme sťažovať, keďže nakupovanie je pre mnohé z nás doslova koníčkom.

Rovnako dôležité je skúšať obe topánky, pretože mnohé z nás majú chodidlá odlišné. Môže sa stať, že na jednej nohe nám topánka perfektne sedí a na druhej nás môže buď tlačiť alebo byť veľká. Preto je dobré vždy vyskúšať obe topánky.

Ďalšia rada, ktorá sa nám môže hodiť pri kúpe obuvi: vyberajme obuv o pol centimetra väčšiu, než je naša veľkosť. Umožnením voľného pohybu prstov v topánke zabránime ich možnej deformácii. A samozrejme, treba brať do úvahy aj samotný účel použitia topánok.

 

Bohatá ponuka online obuvi

 

Pri výbere topánok sa riadime podľa toho, na aký účel ich budeme používať, kam si ich budeme obúvať. Účelovosť ovplyvňuje použitý materiál, konštrukcia, prevedenie a spôsob údržby obuvi. Veľmi teda záleží na spôsobe použitia topánok, ktoré si chceme kúpiť.

Ak hľadáte napr. spoločenskú obuv, vychádzkovú obuv, športovú alebo rekreačnú, v našom e-shope ste na správnom mieste. Ponúkame Vám topánky na každú sezónu, spoločenské udalosti, do práce či na nákupy alebo na športovanie. Rovnako u nás nájdete obuv na voľný čas, prechádzky do prírody, výlety, obuv do každého počasia. Ponuka je naozaj veľmi bohatá a len Vy sama najlepšie viete, ktoré topánky sú tie jedinečné pre Vaše nohy.

Nechajte sa zlákať kvalitnou obuvou od nás a rozmaznávajte svoje chodidlá tak často, ako to je možné!

>
X

Ďakujeme Vám za hodnotenie!

Nasledujúci text bol zaznamenaný:Súhlasíte s tým, aby krstné meno bolo publikované pri hodnotení.


Vaše hodnotenie:


Vaše hodnotenie je prijaté v našom systéme, po spracovaní bude zverejnené na našich stránkach do 72 hodín od odoslania.

Pokračovať