Pre skvalitnenie našich služieb používame na stránkach SHEEGO cookies. Pokračovaním na tejto stránke vyjadrujete súhlas s používaním všetkých cookies.

Súhlasímx
Móda od veľkosti 40
f
1 ... |


Zoradiť podľa

Farba Vyberte farbu
filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active
Zrušiť
Značka Vyberte značku
»
zrušiť
Cena Vyberte cenu
- zrušiť
Veľkosť Vyberte veľkosť
40 filter_active 42 filter_active 44 filter_active 46 filter_active 48 filter_active 50 filter_active 52 filter_active 54 filter_active 56/58 filter_active 58 filter_active
zrušiť
... |


Letné róby

Slovo plavky skloňujeme minimálne jedenkrát do roka, keď sa blíži plavková sezóna. My, ženy sme na tom pravdepodobne horšie ako muži, pretože my už možno v jarných mesiacoch rozmýšľame nad tým, aké plavky si kúpiť, vybrať, obliecť, aby nám zvýraznili prednosti našej postavy. A naopak, zakryli všetky nedostatky.

Dobrou správou je, že dnešná plavková móda je veľmi milosrdná k ženám. Ruku na srdce, milé dámy, ktorá z vás je na sto percent spokojná so svojou postavou? Pravdepodobne ani jedna z nás. Buď nám vadia malé prsia alebo veľké prsia, široké boky, väčšie brucho či zadok. Chybičky si na sebe nájdeme vždy. Ale kvôli tomu si určite nebudeme odriekať tak dlho očakávané leňošenie pri mori a slnenie na pláži.

Vyrieši to hravo jeden diel

Veľakrát sa stáva aj v dejinách módy, že si s radosťou a chuťou dá repete. Platí to aj o jednodielnych plavkách. Možno si niektoré dámy pamätajú, aký ošiaľ tieto plavky spôsobili v čase svojej slávy, ale aj obdobie, keď sa úplne akoby zo sveta módy vytratili.

Pre všetky milovníčky jednodielnych plaviek máme vynikajúcu správu: opäť sa tento zaujímavý kúsok ženského oblečenia vracia na výslnie a Vy môžete byť pri tom. Ktorákoľvek z vás.

Už dávno neplatí mýtus, že jednodielne plavky sú iba pre moletnejšie a obéznejšie ženy, ako to bolo voľakedy. Dnes nezáleží na tom, koľko vážite a či je Vaša postava dokonalá /takú nemá nikto/, ale na tom, aký štýl plaviek preferujete a aké plavky najradšej nosíte. Isté je aj to, že jednodielnymi plavkami rozhodne nič nepokazíte!

Odhalia menej a predsa sú sexy

Hoci muži milujú na ženách hlavne bikiny, pretože tie viac odhaľujú, ako zakrývajú, ale verte, že zvodne a sexy budete vyzerať aj v celých plavkách, ak si vyberiete tie správne. Kúzlo jednodielnych plaviek spočíva práve v tom, že odhalia to, čo majú a výborne zakryjú to, čo nechceme, aby druhí na nás videli.

Jednodielne plavky sú opäť v kurze a veľa moderných žien po nich siaha. Ak chcete aj Vy patriť k nim, neváhajte vstúpiť do nášho e-shopu a vybrať si z bohatej ponuky jednodielnych plaviek, ktorú sme pre Vás pripravili. V sekcii jednodielne plavky nájdete doslova raj rôznych strihov, vzorov, farieb a značiek plaviek. Na svoje si prídu aj ženy- moletky, pretože ponúkame veľkosti plaviek od č.40 až po č. 58.

Nedarí sa Vám zohnať jednodielne plavky kvôli veľkosti? Nevešajte hlavu! U nás si veľkosť svojich plaviek určite nájdete!

>
X

Ďakujeme Vám za hodnotenie!

Nasledujúci text bol zaznamenaný:Súhlasíte s tým, aby krstné meno bolo publikované pri hodnotení.


Vaše hodnotenie:


Vaše hodnotenie je prijaté v našom systéme, po spracovaní bude zverejnené na našich stránkach do 72 hodín od odoslania.

Pokračovať