Pre skvalitnenie našich služieb používame na stránkach SHEEGO cookies. Pokračovaním na tejto stránke vyjadrujete súhlas s používaním všetkých cookies.

Súhlasímx
Móda od veľkosti 40
f
1 ... |


Zoradiť podľa

Farba Vyberte farbu
filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active
Zrušiť
Značka Vyberte značku
»
zrušiť
Cena Vyberte cenu
- zrušiť
... |


Malý zvodný kúsok

O ktorom kúsku oblečenia bude reč? No predsa o tom, ktorý tak veľmi na ženách milujú muži – malý a ľahký kúsok látky, ktorý zo ženy dokáže vyčariť v sekunde sexy stvorenie. A tým sú dámske nohavičky!

Hovorí sa, že najkrajšie na žene, je žena sama. A ak svoje krivky zahalí do tej správnej spodnej bielizne, žiadneho muža to nenechá chladným. V dnešnom módnom svete existuje viacero typov dámskych nohavičiek, z ktorých si môžu ženy vyberať. Podobne ako pri podprsenkách aj nohavičky možno akoby rozdeliť podľa udalosti a príležitosti. Iné sa hodia na športovanie, iné do práce, ďalšie si dáme napríklad pod šaty na ples a zasa úplne inými budeme zvádzať svojho partnera.

Apropo, milé dámy, vieme si správne vyberať tento veľmi dôležitý kúsok oblečenia?

Ako vybrať tie správne?

Ak sa chcete cítiť v dámskych nohavičkách pohodlne a príťažlivo pre svojho miláčika, mali by ste výber a nakupovanie nohavičiek brať vážne. Podľa správnosti by ste sa mali riadiť tým, ako je tvarované Vaše pozadie, čo sa odvíja najmä od pozície bokov a panvy, množstva tuku, a tiež zadkových svalov.

Ak máte plnšiu postavu, radšej sa poobzerajte po nohavičkách s vyšším sedom. Práve takéto „vysoké“ nohavičky dokážu opticky zlepšiť Vašu postavu a bujné tvary už nevyzerajú až tak zle. Vaše telo bude navyše ešte spevnené a figúra bude ďaleko lepšia.

Ak ste chudšia a chcete upútať na seba pozornosť, potom sú rozhodne lepšie nohavičky s ozdobnými prvkami. Práve tieto prvky, často aj obyčajná čipka, dokážu opticky skrášliť postavu a vyzdvihnúť Vašu ženskosť. Drobná postava je zasa viac ako vhodná pre rôzne vzorované nohavičky a nohavičky s podtlačou, ani tých sa vôbec nemusíte obávať.

Veľkosť je dôležitá

Mnoho žien si vyberie zámerne menšie nohavičky, aké by v skutočnosti mali mať. Je to z toho dôvodu, že sa chcú cítiť chudšie, a tak majú pocit, že práve menšie dámske nohavičky im docielia tento stav. Pritom výsledok nemusí byť vôbec príjemný. Skúste  preto zvážiť, či nie je vhodnejšie vybrať si skutočnú veľkosť nohavičiek pre Vás.

Ak ste si už našli svoju veľkosť a nohavičky Vám sedia ako uliate, môžete si už len doladiť konečný efekt správnou farbou alebo strihom. Čo sa týka farebného prevedenia, čierna a biela vždy boli a  budú zaručené farby spodnej bielizne, ktoré sú trendy a sexi. Nemusíte sa však báť trochu experimentovať a zvoliť aj iné, jemné farby nohavičiek. V kombinácii s opáleným telom budete veľmi sexy!

Pre ešte väčšiu príťažlivosť a vzbudenie pozornosti môžete zvoliť bedrové nohavičky, v ktorých budete dokonale neodolateľná!

Nebojte sa byť odvážnou!

Ak hľadáte dámske nohavičky, v ktorých budete vyzerať neodolateľne a sexy, tak bedrové nohavičky od nás sú tým správnym riešením! Tieto nohavičky sú dokonalé v tom, že zakryjú len to najdôležitejšie a Vaše prednosti sú vystavené svetu na obdiv.

V našom e-shope si môžete  vyberať z veľkého množstva strihov, farieb, vzorov i značiek. Ponúkame Vám dámske bedrové nohavičky z kvalitného materiálu, v ktorých sa  budete cítiť žensky a Váš partner neodtrhne od Vás svoj zrak.

>
X

Ďakujeme Vám za hodnotenie!

Nasledujúci text bol zaznamenaný:Súhlasíte s tým, aby krstné meno bolo publikované pri hodnotení.


Vaše hodnotenie:


Vaše hodnotenie je prijaté v našom systéme, po spracovaní bude zverejnené na našich stránkach do 72 hodín od odoslania.

Pokračovať